اگر به فکر به روزرسانی لایت باکس خود هستید ، تغییر دادن آنها اغلب بسیار آسان است ، من می گویم سطح مهارت مورد نیاز این است که بتوانید از یک پیچ گوشتی استفاده کنید و از نردبانی که می خواهید صعود کنید بالا بروید.

شما باید قبل از شروع پروژه چند مورد را در نظر بگیرید ، اگر در هر یک از آنها پرچم قرمز دریافت کردید ، بهتر است در آن حرفه ای شوید.

  1. 1. به زمین مستقیماً در زیر تابلو نگاه کنید ، می خواهید صاف و تراز باشد تا بتوانید از نردبان فریم استفاده کنید.
  2. 2. به دسترسی کنار قاب نگاه کنید ، مطمئن شوید که ورق اکریلیک می تواند به بیرون کشیده شود. در تصویری که در بالا استفاده کردم ، به دلیل سایه بان امکان کشیدن ورق به طرف دیگر وجود ندارد.
لایت باکس تبلیغاتی فضای بیرون
لایت باکس تبلیغاتی فضای بیرون

لایت باکس با دسترسی مسدود شده

  1. 3. ضخامت اکریلیک را اندازه بگیرید ، اینها معمولاً 3 یا 5 میلی متر هستند ، می خواهید مطمئن شوید که می توانید ضخامت یکسانی داشته باشید. یک ورق 5 میلیمتری در شکاف 3 میلی متری جای نمی گیرد!
  2. 4. هنگام اندازه گیری علامت ، مطمئن شوید که اندازه واقعی را دریافت کرده اید ، نه فقط اندازه بصری. این ورق در هر بعد تقریباً 10 میلی متر بزرگتر از منطقه قابل مشاهده در قاب است. هر چند این استاندارد نیست ، بنابراین حرف مرا قبول نکنید.
  3. 5. اکریلیک در ورق استاندارد 1200 x 2400 میلی متر است. اندازه ورق مورد نیاز شما احتمالاً بسیار کمتر از آن است. اما شما خواه از کل برگه استفاده کنید و خواه استفاده نکنید. بنابراین اندازه گیری ها را انجام دهید و به اطراف نگاه کنید ، ببینید در کجا ممکن است بتوانید از میانبرها استفاده کنید. شما همچنین می توانید ارزش پول را بدست آورید.

تابلوی سبد بالایی برای هر مشاغل دارای مغازه خرده فروشی ضروری است. آنها بهتر است عمود بر جلو فروشگاه شما در عرض مسیر قرار گیرند تا ترافیک عبوری بتواند محل کار شما را ببیند.

این علائم اغلب اولین چیزی است که مشتری بالقوه از تجارت شما می بیند ، بنابراین باید ظاهر خوبی داشته باشد. یک علامت پایین پایین ، مهم نیست که تجارت چقدر خوب باشد.

علائم لایت باکس از مسافت طولانی و احتمالاً فقط برای چند ثانیه مشاهده خواهد شد. بنابراین طراحی گرافیکی تابلو باید ساده و مستقیم ، نام تجاری یا خلاصه خدمات در یک یا دو کلمه باشد.

اگر اتصالات از قبل در جای خود قرار داشته باشند ، تعویض صورت کار ساده ای است. صورت از اکریلیک / پرسپکس ساخته شده و به داخل قاب اسلاید می شود ، بنابراین برداشتن قطعه موجود معمولاً فقط باز کردن یکی از طرفین و کشیدن قطعه به بیرون است. درج قطعه جدید به همین سادگی است.

امکان استفاده مجدد از ورق اکریلیک موجود وجود دارد ، اما توصیه نمی شود. هزینه زمان صرف شده برای تمیز کردن و مرمت ورق احتمالاً بیشتر از هزینه جایگزینی آن با یک ورق جدید است. همچنین در هنگام تمیز کردن امکان آسیب رساندن به ورق وجود دارد. لایت باکس ها به دلیل روشن شدن هرگونه خراش اثر ، به خصوص آسیب نمی بینند.

با تمام آنچه که اهدا می شود و طراحی گرافیکی شما انجام می شود ، می توانید با یک سازنده یا چاپگر در ارتباط باشید تا کالای تولید شده تولید شود. اطمینان حاصل کنید که هزینه حمل بار را درخواست کرده اید. حمل بار بیش از 1.5 متر معمولاً هزینه های بسیار بالایی را برای بار حمل می کند زیرا شرکت حمل و نقل برای حمل و نقل آن نیاز به استفاده از وسیله نقلیه بزرگتر دارد.

می توانید در اینجا در مورد مراحل فرآیند تولید ما و برخی نکات برای به روزرسانی علامت لایت باکس خود بیشتر بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *